Gizlilik ve Yayın Hakkı

  • Yasalar tarafından bildirilen zorunlu durumlar haricinde, kişisel bilgilerinizi veya iletişim bilgilerinizi asla 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır.
  • Periyodik olarak bilgi almak istemediğiniz taktirde, mail adresinize istenmeyen e-mail mesajları gönderilmeyecektir.
  • Gönderilecek SMS mesajlarımızı istemediğiniz takdirde, SMS’de belirtilen linkleri kullanarak veritabanımızdan en kısa sürede çıkartılacaksınız.
  • Gönderilecek bültenlerimizi istemediğiniz takdirde, bültenlerimiz için oluşturulan veritabanımızdan en kısa sürede çıkartılacaksınız.
Gizlilik Beyanı
Kullanıcılarımızın kişisel verilerinin korunması bizim için önemli ve hassas bir konudur. Bu gizlilik beyanı, internet sitemizi ziyaret ettiğinizde, hakkınızda toplayacağımız bilgilere dair beyanlar içermektedir.
Kişisel Verilerin Toplanması ve İşlenmesi
İsminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve posta adresiniz sizi tanımlayan bilgilerdir. Siz özel olarak kişisel bilgilerinizi vermediğiniz sürece, (Örneğin ürün siparişi veya e-posta üyeliği ya da katalog başvurusu gibi durumlarda) sizden kişisel bilgi toplayamayız. Kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızda kaydedilmemekte olup, ortak ödeme şirketinin sayfasındaki kurallara göre işlenmektedir.
Kişisel Bilgilerin Kullanımı ve Yayılması
Kişisel bilgileriniz sadece internet sitesi yönetimi gereklilikleri doğrultusunda, sizin özel bilgilere ulaşabilmeniz için, başvuru geçerlilik kriterlerine uygunluk kontrollerinin yapılması veya sizinle genel iletişim için kullanılacaktır. Kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslara verilmeyecek veya hiçbir yerde yayınlanmayacaktır.
Seçme Özgürlüğü
Siteye verdiğiniz kişisel bilgilerin kontrolü sizdedir. Eğer kişisel bilgilerinizde değişiklik söz konusu ise (Örn: posta kodu, e-posta, adres, telefon veya cep telefonu gibi) lütfen bilgilerinizi güncelleyiniz.
Otomatik Olarak Kaydedilen Bilgiler (Kişisel olmayan veriler)
İnternet sitesine girdiğinizde, genel kişisel olmayan bilgiler (kullanılan internet tarayıcısı, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak kaydedilir (üyelik kaydından ayrı olarak). Bu bilgiler, internet sitemizin genel kalitesini arttırmak amacıyla kullanılır. Bilgileriniz bundan başka işleme tabi tutulmaz ve üçüncü şahıslara iletilmez.
Güvenlik
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamaya özel olarak önem verilir. Bilgileriniz bozulmaya, kayba, kullanılmaya, izinsiz giriş veya izinsiz yayınlanmaya karşı sürekli olarak korunmaktadır. Kredi kartı ödemelerinde kullanılan, bankamız veya ortak ödeme hizmeti sunan şirket tarafından kurumumuza sağlanan ödeme veritabanımız üyelerimizin güvenliği için mükemmel şekilde tasarlanmıştır. Bilgilerinizin yer aldığı veritabanı, dünyadaki mevcut en yüksek güvenlik standardı korunmaktadır.
Ayrıca sizin tarafınızdan gönderilen her türlü kişisel bilgi SSL-Aktarma (Secure Socket Layer) yöntemi ile tarafımıza aktarılmadan şifrelenerek güvenliği sağlanmış olur. Kart bilgileriniz sistemimize girmediği için saklamamız da söz konusu değildir.
Bilgi Edinme Hakkı
Gizlilik koruma beyanımız veya kişisel bilgilerinizin nasıl işleme alındığı hakkında sorularınız için bizimle iletişim sayfaları üzerinden bağlantı kurunuz.
Talebiniz doğrultusunda internet sitesine ziyaretleriniz sırasında kişisel bilgilerinizden hangilerinin, eğer varsa, toplanıldığını hakkında  (yazılı olarak ve yasalara uygunluk çerçevesinde) bilgilendirileceksiniz.