Ödeme Seçenekleri

KREDİ KARTI 
Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Ödeme işlemi, güvenilir bir ödeme aracı kurumu olan Shopier üzerinden alınmaktadır. Ödeme işlemi sırasında otomatik olarak Shopier ödeme ekranına yönlendirileceksiniz. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar bu siteye aktarılacaksınız. Dilerseniz ödeme ekranında belirtilen vade farkları üzerinden taksitli olarak alım yapabilirsiniz. Yurtdışı menşeli kredi kartları da kabul edilmektedir.
HAVALE/EFT
Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde ürün bedelini banka hesaplarımıza havale veya EFT yapabilirsiniz. Ödeme seçim ekranında Havale/EFT ile devam ettiğinizde, banka hesap bilgilerimiz ve ödeme talimatları karşınıza çıkacaktır. Ödemeniz 24 saat içinde onaylandıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır. Para transferini ATM cihazları üzerinden yaparak daha düşük işlem masrafları ödeyebilirsiniz.
KAPIDA ÖDEME
Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme olarak bilinen, tahsilatlı kargo hizmetini tercih edebilirsiniz. PTT Kargo ile sunmakta olduğumuz bu hizmetin ek bir bedeli bulunmakta olup, bu ücret ödeme sayfasında belirtilmekte ve toplam tutara eklenmektedir. Kapıda ödeme bedeli PTT Kargo tarafından talep edilen bir ücrettir.