Yurtdışından Sipariş Süreci

Öncelikle bulunduğumuz ülke için geçerli olan güncel gönderi ücretini öğrenmek için buraya tıklayarak PTT’nin sitesine giriyoruz.

Yurtdışı Hizmetler’den Mektup Posta Gönderileri kısmına gelip Mektup’u seçiyoruz.

Kargo Türü

Bulunduğumuz ülkeyi seçiyoruz ve paketimizin ağırlığını tek kitap alacaksak 750; set şeklinde iki kitap alacaksak 1500 gram olarak giriyoruz.

Ağırlık Seçimi

Ek Hizmetler kısmında işaretlenebilen tüm kutucukları işaretliyoruz.

Ek Hizmetler

Artık ücret kısmında göreceğimiz rakam kargo ücretimiz olacak.

Kargo Ücreti

Ancak bunun üstüne kitap ücretini de ekleyeceğiz. Set şeklindeki iki kitabın fiyatının bugün için 75 TL. olduğunu varsayarsak, bu örnekteki kişinin 170 TL. ödemesi gerekecektir.

Toplam ücreti hesapladıktan sonra, Türkiye’de bir banka hesabınız varsa normal bir şekilde siparişinizi oluşturup havalenizi yapabilirsiniz (ödeme ekranında yazan bedeli değil, hesapladığınız bedeli dikkate alın).

Kredi kartınızla ödeme yapmak isterseniz siparis@turengkitap.com adresinden bana ulaşarak, size özel bir ilan açılmasını talep edebilirsiniz. (Tüm dünyadaki kredi kartlarından ödeme alabilmekteyim.)

Western Union ile göndermek isterseniz, işlem sırasında gerekli olacak bilgiler şu şekilde:
Alıcı: Özer Kiraz,
Alıcı Baba Adı: Ahmet

Western Union transferini tamamladıktan sonra size verilen MTCN numarasını e-mail ile bildirmeniz yeterli olacaktır.

Kargonuzu gönderdikten sonra durumunu izleyebileceğiniz takip kodunu aynı gün ileteceğim. Ortalama teslim sürelerini kargo ücretini hesapladığımız ekranda görebilirsiniz.

Şu ana kadar en sık gönderi yaptığım ülkeler: ABD, İngiltere, Avustralya, Rusya, Ukrayna, Almanya, Azerbaycan, Macaristan, KKTC.